CEPLYŽUJ S KOMPRESÍ

CEP – ENERGIE DO PRAŠANU 

ÚŽASNÝ LYŽAŘSKÝ ZÁŽITEK A NOHY V TEPLE

Když jsi na kopci, vše, co chceš cítit, je svoboda – žádné otlačeniny a určitě ne studené nohy. Proto jsou lyžařské podkolenky CEP tvým skvělým společníkem: udržují nohy v teple, mají speciální polstrované zóny a jsou zárukou precizního padnutí v lyžácích bez jakýchkoliv záhybů. Technologie medi compression u lyžařských podkolenek a ¾ lyžařských kalhot BASE dodává lýtkovým a stehenním svalům podporu, aby ses mohl koncentrovat na svůj lyžařský styl a na dávkování správného množství tlaku na své lyže. Užij si čirou lyžařskou radost!

 


medi

Díky definovanému kompresnímu profilu (patentovaná technologie medi compression) přispívají podkolenky CEP k optimálnímu výkonu i regeneraci, maximální stabilitě pro svaly i klouby a zlepšují také propriocepci, a tedy i pohybovou koordinaci a přesnost.

 


medi

Desetiletí odborných zkušeností v oblasti účinné kompresivní technologie v kombinaci s poznatky a znalostmi profesionálních sportovců a odborníků ve sportovní medicíně. Inovativní funkce ve spojení s nejmodernějším designem.

 


 

TIPY PRO LYŽAŘE A BĚŽKAŘE

 

   

 

 

 

CEP – oficiální dodavatel sportovních kompresních produktů pro Německou lyžařskou asociaci

CEP – oficiální dodavatel sportovních kompresních

produktů pro Německou lyžařskou asociaci