CEP a česká biatlonová reprezentace

Mimořádné úspěchy českých biatlonových reprezentantů z posledních let činí z biatlonu skutečnou výkladní skříň našeho sportu. Sedm cenných kovů z posledních dvou olympiád, řada dalších medailí z mistrovství světa a spousta fantastických umístění v dílčích závodech Světového poháru hovoří za vše. Biatlon se stal naším nejúspěšnějším zimním sportem a opravdovým tahákem pro sportovní fanoušky.

 

Jsme hrdí na to, že značka CEP je i v aktuálním olympijském cyklu oficiálním partnerem Českého svazu biatlonu. Všem reprezentantům přejeme co nejlepší sportovní formu a spoustu dalších skvělých výsledků! Fandíme biatlonu!

 

Novinky o českém biatlonovém týmu můžete průběžně sledovat na webových stránkách www.biatlon.cz a na oficiálním facebookovém profilu Český biatlon.

 

CEP u hokejistů VHK ROBE Vsetín

Hokejový klub VHK ROBE Vsetín je se ziskem šesti mistrovských titulů historicky nejúspěšnějším týmem samostatné české extraligy. Hokejisté z Lapače se snaží v první Chance lize o návrat do nejvyšší soutěže a na jejich cestě jim pomáhá prostřednictvím regeneračních kompresních produktů i značka CEP.

 

CEP u házenkářského týmu HC Zubří

Sportovní kompresní ponožky a podkolenky CEP ve verzi GRIPTECH a kompresní lýtkové a pažní návleky CEP používají v aktuální sezóně házenkáři HC Zubří (www.hczubri.cz) – předního českého klubu s dlouhou a úspěšnou historií – 3x mistr ČR (1996, 1997, 2012), několik dalších medailových umístění a také vícenásobná účast v evropských pohárech. 

CEP u volejbalistek VK UP OLOMOUC

Kompresní podkolenky CEP GRIPTECH a kompresní pažní návleky CEP využívají v právě probíhající sezóně při trénincích i utkáních hráčky extraligového volejbalového týmu VK UP OLOMOUC (www.volejbalolomouc.cz), několikanásobného mistra ČR, který v sezóně 2018/19 vybojoval velmi ceněný double.

CEP u volejbalistů VK ČEZ Karlovarsko

Kompresní podkolenky a ponožky CEP GRIPTECH a kompresní lýtkové a pažní návleky CEP používají volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko, elitního extraligovému týmu, který získal v sezóně 2017/18 premiérový mistrovský titul v krátké historii klubu (založen v roce 2014) a v sezóně 2018/19 nastupoval v Lize mistrů.

 

CEP - PARTNEREM GIGATHLONU

CEP je také v roce 2019 partnerem závodu Gigathlon Czech Republic, jehož 4. ročník proběhne v již tradičním termínu – o posledním prázdninovém víkendu (30. 8. – 1. 9. 2019). Hlavním zázemím této sportovní výzvy bude po roce opět Labe Aréna v Račicích v Ústeckém kraji. Sobotní program zavede závodníky také do Středočeského kraje s hlavním těžištěm v Mělníku a atraktivními trasami na Kokořínsku. Gigathlon má svůj původ ve Švýcarsku a kombinuje se při něm celkem pět disciplín – plavání, in-line brusle, horské kolo, běh a silniční kolo. Jeho účastníci si změří síly celkem ve třech kategoriích – Single, Couple a Team of Five, a to dvouetapovým systémem (sobota + neděle), nebo i v jednodenním formátu (neděle). Stejně jako v předchozích dvou letech se na trati závodu představí i smíšená štafeta CEP TEAM, která bude usilovat po krásných 4. místech z Olšiny 2017 a Račic 2018 o útok na pódiové umístění. Na Gigathlonu budeme mít po celý závodní víkend prezentační stánek. Srdečně vás zveme k jeho návštěvě!

 

Aktuální informace ke Gigathlonu Czech Republic můžete průběžně sledovat na FB stránce závodu.

 

 

CEP a DTB SERIE 2019

CEP je generálním partnerem regionálního sportovního seriálu DTB serie 2019, který se koná na území Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko a skládá se ze čtyř dílů – běžeckého závodu K5, miniDUATLONU, terénního triatlonu K3 a bajkového Polického okruhu. Nejlepší závodníci na konci celého seriálu se mohou těšit na ceny od CEPu!

 

 

CEP A JAN ČELŮSTKA

Rodák ze Zlína a původem plavec na dlouhé tratě. Zlom nastal při studiu na VŠ, kdy vyzkoušel triatlon a v poměrně vysokém věku změnil sport. Nyní člen brněnského Konrad Tools teamu a posledních 6 let nejlepší český triatlonista na krátkých tratích. Účastník olympijských her v Londýně 2012, mistr Evropy v terénním triatlonu, 6x mistr ČR, 3x absolutní vítěz Českého poháru, 2x vítěz nejpopulárnějšího triatlonu na Moravě - Valachymana.

 

CEP a Hanka Kynychová

Tváří značky CEP je také instruktorka fitness, cvičitelka aerobiku, moderátorka a filantropka Hanka Kynychová. Známou se stala díky cvičení v pořadu TV Nova Snídaně s Novou. Dnes vede svůj fitness club, ve kterém denně cvičí a pracuje jako osobní trenér. Kromě toho má velmi úspěšný Nadační fond na podporu dětí z dětských domovů www.kynychova-nadace.cz, rozsáhlou edici DVD a knih o cvičení a zdravém životním stylu a je autorkou jedné z prvních internetových cvičebních televizí, která nyní funguje jako kynychova-tv.cz. Hanka se věnuje i moderátorské činnosti  (např. TV Prima či sportovní a společenské akce). 

 

CEP a Lenka Švábíková

Jednou z výrazných tváří značky CEP je běžkyně do schodů Lenka Burianová (Švábíková), která dosahuje výborných výsledků i na mezinárodním poli. Z 89 závodů absolvovaných v minulých sezónách dosáhla neuvěřitelných 78 pódiových umístění! Mezi její největší úspěchy patří: 2. místo ve Světovém poháru v towerrunningu v letech 2014, 2015 a 2017 (3. místo za rok 2013 a 2016), 3. místo ve světové sérii Vertical World Circuit za rok 2016 (2. místo v letech 2015 a 2017), 2. místo na ME v roce 2014 (4. v roce 2016). Bývalá běžkyně na 400 m překážek a 800 m se v této sezóně více věnuje trailovým běhům a běhům do skokanských můstků (Red Bull 400), kde by ráda navázala na pódiová umístění v letech 2016 a 2017. Letos se to povedlo v Liberci a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Uvidíme, co přinese další sezóna :)

Radek Hübl

Vytrvalostní běžec, který začínal na dráze (OR 10 km –  31:15) a přes přespolní běhy a půlmaratony (OR 1:09:42) se dostal až k běhům do vrchu a k trailům, kde se mu líbí nejvíce.
Velmi si cení třetího místa na MČR v silniční běhu na 10 km v roce 2014 a vítězství na MČR v extrémním závodu tříčlenných štafet (Bobr Cup) v roce 2013.

 

CEP a Milan Janata

Běžec, který svou specializaci našel v horách na maratonských distancích, což potvrdil například individuálním 10. místem na mistrovství světa v dlouhém horském běhu ve Slovinsku 2016. Ve stejné soutěži byl členem zlatého týmu z roku 2018 a bronzového v roce 2017. Ve tomtéž roce vyhrál také Misurina Skymarathon a obsadil 12. místo na mistrovství Evropy ve skyrunningu ve Španělsku. Je pravidelným účastníkem extrémního závodu Dolomitenmann, kde získal několik pódiových umístění.

 

CEP a Pavel Brýdl

Rodák z Police nad Metují začínal jako běžec na lyžích. Při studiu na VŠ se začal věnovat převážně horským běhům. Mezi hlavní úspěchy řadí titul mistra ČR ve skymaratonu (2018) a vítězství na několika závodech v Alpách a Dolomitech (Silvrettarun 3000, Gletschertrail Marathon).

 

CEP a Erik Hrňa

Stálicí CEPro teamu je hokejista extraligového týmu HC Oceláři Třinec Erik Hrňa. Tento subtilní a šikovný útočník působil podstatnou část své hokejové kariéry ve Vsetíně, kde prošel dorosteneckým a juniorským týmem a v ročníku 2006/2007 poprvé nastoupil i v extralize. V sezóně 2007/2008 se stal hráčem třineckých Ocelářů, se kterými v ligových ročnících 2010/2011 a 2018/19 získal mistrovský titul. V sezóně 2014/2015 se stal králem střelců hokejové extraligy.

 

CEP – spolupráce s Beskyd Bike Teamem

Značka CEP se v podobě loga dostala také na závodní edici dresů Beskyd Bike Teamu (www.beskydbike.com, Facebook). Členové tohoto seskupení využívají při trénincích, závodech i následné regeneraci výhod produktů CEP. V sérii závodů Cyklomaraton 2013 obsadil tým výborné 2. místo v celkové klasifikaci družstev. Jezdci Beskyd Biku zazářili také např. na náročném mezinárodním etapovém závodě BESKIDI MTB TROPHY 2015 v polské části Beskyd, když během čtyř dnů posbírali neuvěřitelných 15 medailí! 

CEPro Team

CEPro team je komunita sdružující sportovce různé výkonnostní úrovně, kteří jsou fanoušky a sympatizanty značky CEP a při svých sportovních aktivitách mají možnost na vlastní kůži využít všech benefitů produktů CEP. Členy klubu mohou být nejen výkonnostní sportovci, ale i obyčejní “weekend warriors“.