CEP a česká biatlonová reprezentace

Mimořádné úspěchy českých biatlonových reprezentantů z posledních let činí z biatlonu skutečnou výkladní skříň našeho sportu. Sedm cenných kovů z posledních dvou olympiád, řada dalších medailí z mistrovství světa a spousta fantastických umístění v dílčích závodech Světového poháru hovoří za vše. Biatlon se stal naším nejúspěšnějším zimním sportem a opravdovým tahákem pro sportovní fanoušky.

 

Jsme hrdí na to, že značka CEP je i v novém olympijském cyklu oficiálním partnerem Českého svazu biatlonu! Všem reprezentantům přejeme co nejlepší sportovní formu a spoustu skvělých výsledků v sezóně 2018/2019, jejímž vrcholem bude MS ve švédském Östersundu. Fandíme biatlonu!

 

Novinky o českém biatlonovém týmu můžete průběžně sledovat na webových stránkách www.biatlon.cz a na oficiálním facebookovém profilu Český biatlon.

 

CEP u hokejistů VHK ROBE Vsetín

Hokejový klub VHK ROBE Vsetín je se ziskem šesti mistrovských titulů historicky nejúspěšnějším týmem samostatné české extraligy. Hokejisté z Lapače se v sezóně 2018/2019 snaží v první Chance lize o návrat do nejvyšší soutěže a na jejich cestě jim pomáhá prostřednictvím regeneračních kompresních produktů i značka CEP.

 

CEP u házenkářského týmu HC Zubří

Sportovní kompresní podkolenky CEP ve verzi GRIPTECH používají v aktuální sezóně házenkáři HC Zubří (www.hczubri.cz) – předního českého klubu s dlouhou a úspěšnou historií – 3x mistr ČR (1996, 1997, 2012), několik dalších medailových umístění a také vícenásobná účast v evropských pohárech. 

CEP u volejbalistek VK UP OLOMOUC

Kompresní podkolenky CEP GRIPTECH využívají v právě probíhající sezóně při trénincích i utkáních hráčky extraligového volejbalového týmu VK UP OLOMOUC (www.volejbalolomouc.cz), několikanásobného mistra ČR.

CEP u volejbalistů VK ČEZ Karlovarsko

Kompresní podkolenky a ponožky CEP GRIPTECH a kompresní lýtkové a pažní návleky CEP používají volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko, elitního extraligovému týmu, který získal v sezóně 2017/18 premiérový mistrovský titul v krátké historii klubu (založen v roce 2014) a v sezóně 2018/19 nastupuje v Lize mistrů.

 

CEP - HLAVNÍ PARTNER VALACHY TOUR 2019

Hlavní partner sportovního seriálu VALACHY TOUR 2019 – značka CEP – ti nabízí podporu. Vyzkoušej vybrané produkty CEP a jejich benefity již v přípravě na jednotlivé závody a získej startovné zdarma na některý ze závodů této populární valašské série v kategorii jednotlivců! Více informací zde.

 

CEP A JAN ČELŮSTKA

Rodák ze Zlína a původem plavec na dlouhé tratě. Zlom nastal při studiu na VŠ, kdy vyzkoušel triatlon a v poměrně vysokém věku změnil sport. Nyní člen brněnského Konrad Tools teamu a posledních 6 let nejlepší český triatlonista na krátkých tratích. Účastník olympijských her v Londýně 2012, mistr Evropy v terénním triatlonu, 6x mistr ČR, 3x absolutní vítěz českého poháru, 2x vítěz nejpopulárnějšího triatlonu na Moravě - Valachymana.

 

CEP a Hanka Kynychová

Tváří značky CEP je také instruktorka fitness, cvičitelka aerobiku, moderátorka a filantropka Hanka Kynychová. Známou se stala díky cvičení v pořadu TV Nova Snídaně s Novou. Dnes vede svůj fitness club, ve kterém denně cvičí a pracuje jako osobní trenér. Kromě toho má velmi úspěšný Nadační fond na podporu dětí z dětských domovů www.kynychova-nadace.cz, rozsáhlou edici DVD a knih o cvičení a zdravém životním stylu a je autorkou jedné z prvních internetových cvičebních televizí, která nyní funguje jako kynychova-tv.cz. Hanka se věnuje i moderátorské činnosti  (např. TV Prima či sportovní a společenské akce). 

 

CEP a Lenka Švábíková

Jednou z výrazných tváří značky CEP je běžkyně do schodů Lenka Švábíková, která dosahuje výborných výsledků i na mezinárodním poli. Z 89 závodů absolvovaných v minulých sezónách dosáhla neuvěřitelných 78 pódiových umístění! Mezi její největší úspěchy patří: 2. místo ve Světovém poháru v towerrunningu v letech 2014, 2015 a 2017 (3. místo za rok 2013 a 2016), 3. místo ve světové sérii Vertical World Circuit za rok 2016 (2. místo v letech 2015 a 2017), 2. místo na ME v roce 2014 (4. v roce 2016), v roce 2017 vítězství v německém Münsteru, italské Latině, španělském Benidormu, v Paříži a v Londýně.

CEP - PARTNEREM GIGATHLONU

Značka CEP je opět partnerem závodu Gigathlon Czech Republic, jehož 3. ročník s podtitulem NO LIMITS! proběhne o posledním prázdninovém víkendu (1. 9. – 2. 9. 2018) v Račicích v Ústeckém kraji. Centrem akce bude místní Labe Aréna. Gigathlon má svůj původ ve Švýcarsku a kombinuje se při něm celkem pět disciplín – plavání, in-line brusle, silniční kolo, horské kolo a běh. Jeho účastníci si změří síly celkem ve třech kategoriích – Single, Couple a Team of Five, a to dvouetapovým systémem (sobota + neděle), nebo nově i v jednodenním formátu (sobota, nebo neděle). Stejně jako loni se na trati závodu představí i smíšená štafeta CEP TEAM, která bude obhajovat skvělé 4. místo z Olšiny. Na Gigathlonu bude mít CEP po celý závodní víkend prezentační stánek. Jste srdečně zváni k jeho návštěvě!

 

Aktuální informace ke Gigathlonu Czech Republic můžete průběžně sledovat na FB stránce závodu.

 

Radek Hübl

Vytrvalostní běžec, který začínal na dráze (OR 10 km –  31:15) a přes přespolní běhy a půlmaratony (OR 1:10:04) se dostal až k běhům do vrchu a k trailům, kde se mu líbí nejvíce.
Velmi si cení třetího místa na MČR v silniční běhu na 10 km v roce 2014 a vítězství na MČR v extrémním závodu tříčlenných štafet (Bobr Cup) v roce 2013.

 

Tomáš Štverák

Mladý nadějný běžec, jehož specializací jsou dlouhé tratě – ultramaratony, které běhá v přírodě a v horách. Intenzivně se běhu začal věnovat před třemi lety. V roce 2015 byl druhý na 24hodinovce v Koutech nad Desnou, v zimě 2016 se umístil na třetím místě na MČR v zimním horském maratonu na Lysé hoře. Na většině závodů, které jsou dlouhé okolo 100 km, se pravidelně umísťuje v TOP 10. V roce 2016 absolvoval extrémně náročný 170km závod okolo Andorského království (Ronda dels Cims), a to na vynikajícím 11. místě absolutně v nabité konkurenci stovek závodníků z celého světa. V roce 2017 obsadil fantastické 3. místo mezi juniory na Ultra Trailu du Mont Blanc.

 

CEP a Erik Hrňa

Stálicí CEPro teamu je hokejista extraligového týmu HC Oceláři Třinec Erik Hrňa. Tento subtilní a šikovný útočník působil podstatnou část své hokejové kariéry ve Vsetíně, kde prošel dorosteneckým a juniorským týmem a v ročníku 2006/2007 poprvé nastoupil i v extralize. V sezóně 2007/2008 se stal hráčem třineckých Ocelářů, se kterými v sezóně 2010/2011 získal mistrovský titul. V sezóně 2014/2015 se stal králem střelců hokejové extraligy.

 

CEP a Lukáš Krejčí

Novou posilou CEPro teamu se stal Lukáš Krejčí – horolezec, skialpinista, lyžař, učitel lyžování a horský průvodce, který je aktuálně ve výcviku horských vůdců UIAGM. Lukáš je absolvent FTVS UK v Praze a horolezectví se věnuje od svých 14 let.

Je autorem prvovýstupů na pískovcích v Českém ráji i dalších pískovcových oblastech České republiky. Mezi jeho výstupy patří nejen alpské hory a stěny (Mont Blanc – 4810 m; Piz Badile – 3308 m, VII-/VII; Sciora Dafora – 3169 m, Fuori Kante VII/VII+ atd.), ale třeba i výstupy ve velkých Yosemitských stěnách v Americe (El Capitan, Half Dome, Higher Tower Spire, Lost Arrow Spire, Serenity Crack), expedice v afrických horách (Mt. Kenya – Batian – 5 199 m, South-West Ridge IV-V;  Mt. Meru – 4565m) nebo v kopcích Kavkazu (Elbrus – 5642 m) a Himaláje.

V roce 2015 byl oceněn Českým klubem fair play za příkladný čin z roku 2014, kdy vzdal vrcholový výstup na himálajskou osmitisícovku Manaslu, aby mohl v těžkých podmínkách spolu s kolegy pomoci dvěma horolezcům z další expedice do bezpečí.

 

 

CEP – spolupráce s Beskyd Bike Teamem

Značka CEP se v podobě loga dostala také na závodní edici dresů Beskyd Bike Teamu (www.beskydbike.com, Facebook). Členové tohoto seskupení využívají při trénincích, závodech i následné regeneraci výhod produktů CEP. V sérii závodů Cyklomaraton 2013 obsadil tým výborné 2. místo v celkové klasifikaci družstev. Jezdci Beskyd Biku zazářili také např. na náročném mezinárodním etapovém závodě BESKIDI MTB TROPHY 2015 v polské části Beskyd, když během čtyř dnů posbírali neuvěřitelných 15 medailí! 

CEPro Team

CEPro team je komunita sdružující sportovce různé výkonnostní úrovně, kteří jsou fanoušky a sympatizanty značky CEP a při svých sportovních aktivitách mají možnost na vlastní kůži využít všech benefitů produktů CEP. Členy klubu mohou být nejen výkonnostní sportovci, ale i obyčejní “weekend warriors“.