Můj e-shop

Kolekce podzim/zima 2022/23

Kolekce podzim/zima 2022/23

Na našem e-shopu jsme dnešním dnem spustili prodej všech novinek značky CEP z kolekce podzim/zima 2022/23.

CEP stále více posiluje segment sportovního oblečení, nejvíce přírůstků tentokrát připadá právě na něj. K již dříve zavedeným ponožkovým produktům REFLECTIVE zvyšujícím viditelnost a bezpečí při sportování za šera a ve tmě přibývají v nabídce zateplené běžecké tričko REFLECTIVE s dlouhým rukávem a zateplené běžecké kalhoty REFLECTIVE, obojí s atraktivním reflexním potiskem s motivem blesků.

Výrazně se co do počtu artiklů rozrůstá také kolekce COLD WEATHER. CEP nově nabízí spodní vrstvu v podobě triček COLD WEATHER BASE (s krátkým i dlouhým rukávem) a pánských i dámských boxerek COLD WEATHER BASE. Tyto bezešvé a lehké funkční produkty s hřejivým efektem vynikají rovněž dokonalou termoregulací a perfektním odvodem vlhkosti. Sortiment CEP do chladného počasí dále doplňuje praktická a skladná větrovka COLD WEATHER s tepelněizolačními a vodoodpudivými vlastnostmi. Nejen běžci ocení v sychravém počasí také elastickou čelenku COLD WEATHER, která chrání před chladem čelo, uši a zadní část hlavy. Výborně odvádí vlhkost a rychle schne.

Do nabídky našeho e-shopu zařazujeme s podzimní a zimní sezónou běžecké kalhoty s lehkou kompresí a vnitřním 3D potiskem s fleecovým povrchem zajišťujícím dodatečnou svalovou stabilitu. Užitečným doplňkem i např. pro sportování v hale je mimořádně měkký ručník CEP s obsahem bambusového vlákna.

A s čím novým přichází CEP v rámci ponožkového sortimentu? Kompletním redesignem prošly lyžařské kompresní podkolenky MERINO, u kterých se navýšil také celkový podíl obsažené merino vlny. V oblasti regenerace na první pohled zaujme zásadní proměna u podkolenek RECOVERY, které se představují ve zcela novém designu a v rozšířené barevné paletě. Obsahují navíc i udržitelná lyocelová vlákna pro vynikající odvod vlhkosti, prodyšnost a pohodlí při nošení. Jak je z poslední doby již zvykem, CEP s příchodem nových kolekcí uvádí na trh speciální designové edice u ponožkového sortimentu. Tentokrát se jedná o kompresní podkolenky a vysoké ponožky CHEVRON s nadčasovým geometrickým motivem ve tvaru písmene V, které jsou vyrobeny ze špičkového materiálu používaného u vlajkové lodi CEP – ponožkových produktů evoluce 4.0.

Kromě produktových novinek dochází v nabídce značky CEP s novou sezónou k oživení barevné škály, a to celkem u 15 artiklů z dřívějších kolekcí napříč ponožkovým portfoliem i sportovním oblečením.

Přehled všech právě spuštěných novinek i nových barev CEP z kolekce podzim/zima 2022/23 najdete na www.cepsports.cz/novinky-fw2022/. Věříme, že se vám budou líbit a že si mezi nimi vyberete i nějaký „kousek“ pro sebe nebo třeba vhodný dárek pro vaše blízké. Přejeme vám příjemný nákup!