Můj e-shop

KOLEKCE JARO/LÉTO 2023

KOLEKCE JARO/LÉTO 2023

Na našem e-shopu jsme dnes spustili do prodeje podstatnou část novinek značky CEP z kolekce jaro/léto 2023.

V mimořádných jarních termínech budou dodatečně uvolněny ještě robustní outdoorové kompresní podkolenky a ponožky MAX CUSHION s maximálním vyztužením pro outdoorovou obuv kategorie C-D a také nová evoluce běžeckých kompresních šortek a kalhot s označením 4.0 navazující na oblíbenou generaci 3.0. Na tyto přírůstky si budeme muset ještě několik týdnů počkat, na co se ale můžete těšit už teď?

Pokud nedáte dopustit na naši vlajkovou loď v podobě kompresního ponožkového sortimentu 4.0, radost vám určitě udělají nové trendové barvy v odstínech olivové a fialové, a to napříč všemi provedeními. Všechny typy kompresních ponožek verze ULTRALIGHT oživí pro změnu nové tóny carbon white a flash green. Když už je řeč o ponožkovém zboží, tak také pro letošek přichází CEP s limitovanou designovou řadou, tentokrát nazvanou BLOOM (= květ). Tato „limitka“ je barevně prostřednictvím odstínů blue a ginger dokonale sladěna se sportovními tričky a šortkami BLOOM již přiznávajícími decentní a jakoby lehce rozmazaný květinový motiv.

V segmentu oblečení je další novinkou vysoce funkční a prodyšné běžecké tričko s krátkým rukávem z příjemné strečové textilie a s trendy hranatým výstřihem. V souladu se strategií a s požadavky udržitelnosti byl při jeho výrobě (podobně jako u oblečení BLOOM) použit recyklovaný polyester. Běžci dále ocení užitečný a praktický doplněk – běžecký opasek se dvěma kapsami na drobné osobní věci, které potřebují mít při běhu u sebe (energetické tyčinky, klíče, telefon a další).

Novinkami se letos hemží produktová řada ORTHO. Hned třetina nových produktů z kolekce jaro/léto 2023 připadá právě na ni. CEP uvádí inovovanou verzi sportovních kompresních bandáží na koleno, na achilovku a na kotník s integrovanými 3D silikonovanými pelotami. Bandáže stabilizují klouby a šlachy a umožňují sportovní aktivity v případě drobných problémů nebo menších zranění. Jsou vhodné také po zraněních jako prevence před jejich obnovením a účinně chrání před bolestivým namožením. Podobné spektrum použití nabízí i nový sportovní kompresní návlek na koleno, který vedle zvýšené stabilizace kolene umožňuje zároveň maximální volnost pohybu. Poprvé se v sortimentu CEP objevuje sportovní patelární páska – podkolenní bandáž ke stabilizaci a odlehčení patelární šlachy.

Přehled všech právě spuštěných novinek i nových barev CEP z kolekce jaro/léto 2023 najdete na www.cepsports.cz/novinky-ss2023/.

Věříme, že vás nová kolekce CEP zaujme a že v ní najdete vhodné kousky pro doplnění vašeho sportovního outfitu. Přejeme vám příjemný nákup!