Můj e-shop

BĚŽECKÉ TRIČKO CEP S KRÁTKÝM RUKÁVEM VÍTĚZEM TESTU

BĚŽECKÉ TRIČKO CEP S KRÁTKÝM RUKÁVEM VÍTĚZEM TESTU

Běžecké tričko CEP s krátkým rukávem z kolekce CEP jaro/léto 2022 získalo v květnu hlavní ocenění německého spotřebitelského portálu AllesBeste ve srovnávacím testu 30 běžeckých triček.

Během dvouměsíční testovací fáze byla trička testována za všech povětrnostních podmínek – nosila se samostatně v horkém počasí, v “cibulovém” principu vrstvení nebo jako spodní vrstva pod bundou do deště.

Čím právě běžecké tričko CEP v nabité a rozmanité konkurenci u testerů zabodovalo? Jedná se o komplexní záležitost, ve které jsou zohledněny parametry jako komfort při nošení, funkční vlastnosti (odvod vlhkosti, termoregulace), použité materiály, kvalita a “nenápadnost” švů i tzv. bodymapping. Pomyslným jazýčkem na vahách je také využití různých propracovaných detailů.

U běžeckých triček je pro uživatele naprosto stěžejní jejich pohodlí. Tričko CEP bylo v tomto parametru vyhodnoceno jako nejlepší. Je vybaveno směsí materiálů, která je sametově hebká k pokožce, a je nádherně volné, vzdušné a lehké. Recenzenti si také všimli, že produkt je perfektně v souladu s nejnovějšími trendy bodymappingu. Výrobci funkčního oblečení používají na různých částech těla různé materiály, různé tloušťky materiálu nebo speciální švy, které jsou dokonale přizpůsobeny příslušné oblasti těla z hlediska vlastností materiálu (pružnost, odolnost proti oděru, větší či menší propustnost pro vodní páry). Často se například používá síťovina, která umožňuje rychlejší odvod potu (v oblasti podpaží a na bocích). Běžecké tričko CEP využívá bodymappingu v té nejlepší kvalitě. Na zádech je použito více prodyšného a tenčího materiálu než na přední straně, v podpaží jsou dokonce malé "vzduchové otvory" a částečně podlepené švy trička se netřepí.

Sečteno a podtrženo: Běžecké tričko CEP s krátkým rukávem bylo vyhodnoceno jako lehké, rychleschnoucí tričko s vynikajícím komfortem a promyšleným řízením klimatu. Okamžitě upoutá pozornost – CEP kombinuje krásný a jednoduchý design se sportovním střihem a důmyslným bodymappingem. Poněkud vzdušnější konstrukce zad umožňuje rychlý odvod vlhkosti. Líbil se také jeho hladký povrch a zaujaly nenápadné, ale účinné reflexní prvky. To vše nabízí CEP za naprosto přijatelnou cenu.

Podrobné výsledky testu najdete v německém originále zde.

AllesBeste je jedním z největších spotřebitelských portálů v Německu s více než 400 podrobnými testy a nákupními průvodci na různá témata od spotřební elektroniky, kuchyňských a domácích spotřebičů až po výrobky pro děti, sport a outdoor a krásu a kosmetiku. Testy provádějí zkušení odborní redaktoři.
Poznámka: Tento článek vznikl s využitím informací uvedených na www.allesbeste.de/test/das-beste-herren-laufshirt.