Můj e-shop

OUTDOOROVÉ PRODUKTY CEP – ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY TYPY TURISTICKÉ OBUVI

OUTDOOROVÉ PRODUKTY CEP – ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY TYPY TURISTICKÉ OBUVI

V úvodním letošním čísle magazínu Svět outdooru jsme publikovali produktové tipy značky CEP ze segmentu OUTDOOR A TURISTIKA.

 

VYSOKÉ OUTDOOROVÉ PONOŽKY LIGHT MERINO

Lehké turistické ponožky na léto

Kompresní ponožky z tenké a prodyšné pleteniny s vyváženou směsí merino vlny a syntetických vláken udržují nohy příjemně svěží a v suchu i v horkých dnech. Díky integrované kompresi sedí i na celodenních túrách spolehlivě a pevně na noze, neshrnují se a nevytvářejí otlaky. Určeny pro outdoorovou obuv kategorie A-B s pružnou podrážkou.

Cena: 625 Kč

 

OUTDOOROVÉ PODKOLENKY MERINO

Celoroční turistické podkolenky s obsahem merino vlny

Stálice mezi outdoorovými podkolenkami CEP s technologií medi compression pro lehčí nohy, zlepšenou koordinaci a maximální stabilitu pro lýtkové svaly i hlezenní kloub. Zesílené zóny v místech intenzivnějšího kontaktu s obuví pomáhají účinně předcházet tvorbě puchýřů. Samozřejmostí jsou vynikající termoregulační a funkční vlastnosti podpořené podílem merino vlny.

Ideální volba pro outdoorovou obuv kategorie B-C s pevnější podrážkou.

Cena: 1350 Kč

 

VYSOKÉ OUTDOOROVÉ PONOŽKY MAX CUSHION

Robustní turistické ponožky do pevné outdoorové obuvi

Novinka v sortimentu CEP pro nejnáročnější trekaře a horolezce. Tyto expediční kompresní ponožky byly vyvinuty speciálně pro horskou obuv kategorie C-D s pevnou podrážkou. Poctivě vyztužené zóny v oblasti špičky, nártu, kotníku, achilovky a paty chrání perfektně před otlaky a poskytují vynikající pohodlí i na dlouhých výpravách.

Cena: 750 Kč

 

Zdroj: Svět outdooru (1/2023, str. 77)

 

Ucelenou nabídku prémiových produktů CEP pro outdoor a turistiku najdeš na www.cepsports.cz/outdoor-a-turistika.