Můj e-shop

KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2023/24

KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2023/24

Se začátkem prvního zářijového týdne jsme na našem e-shopu uvolnili do prodeje novinky z kolekce CEP pro podzim a zimu 2023/24.

Nabídku značky obohacují početně nejvíce artikly z řady s jasným a výmluvným atributem COLD WEATHER. CEP dbá s mimořádnou pečlivostí na to, aby všem sportovcům a aktivním lidem přinesl díky svým precizně zpracovaným produktům maximální komfort, podporu a ochranu při sportování v náročných povětrnostních podmínkách.

Redesignem s řadou dílčích úprav a vylepšení prošel na novou sezonu kompletní set oblečení COLD WEATHER – čepice, tričko, mikina, kalhoty a rukavice (některé z těchto položek byly dříve označovány jako „zimní běžecké“). CEP myslí také na ekologii a udržitelnost a při výrobě těchto produktů používá recyklované polyesterové vlákno. Úplnými novinkami v rodině COLD WEATHER jsou funkční sportovní vesta COLD WEATHER s výplní PrimaLoft® GOLD, volné kalhoty COLD WEATHER s vodoodpudivou a větruodolnou přední část pro optimální ochranu před nepřízní počasí a dále doplňky s extra vysokým podílem merino vlny – čepice a rukavice COLD WEATHER MERINO.

A s čím přichází CEP v segmentu lyžování? Zejména závodní a výkonnostně laděné lyžaře potěší určitě redesignované lyžařské kompresní podkolenky ULTRALIGHT. Toho, kdo zrovna netrvá na co nejtenčím materiálu v lyžácích kvůli co nejpřesnějšímu přenosu sil a kdo si potrpí spíše na maximální tepelný komfort a styl, osloví nové designové lyžařské kompresky SNOWFALL s termoizolační pleteninou s přídavkem plyše po celém obvodu. Lyžařský sortiment rozšiřují rovněž tričko a ¾ kalhoty MERINO BASE – excelentní spodní vrstva, kterou v zimě ocení nejen lyžaři. Tyto produkty s promyšleným bodymappingem obsahují vedle štědrého podílu merino vlny také velmi savé, prodyšné, měkké a na pokožce příjemné vlákno modal.

Ucelenou produktovou řadu REFLECTIVE doplňuje od nové sezóny čepice REFLECTIVE s přiléhavým střihem a potiskem v designu blesků, která zajišťuje 360° viditelnost a bezpečnost za šera a ve tmě.

Je již několikaletou tradicí, že CEP uvádí na trh se sezónními kolekcemi vždy nějaký nový typ designových ponožek. Tím jsou pro podzim a zimu 2023/24 stylové sportovní ponožky s proužkovaným vzorem PINSTRIPE. Novinku v ponožkovém portfoliu CEP představují rovněž redesignované kompresní podkolenky a ponožky BUSINESS s novou karbonovou strukturou úpletu a povrchu.

Přehled všech právě spuštěných nových i redesignovaných produktů CEP z kolekce podzim/zima 2023/24 najdete na www.cepsports.cz/nova-kolekce-fw2023/. Věříme, že v pestré nabídce objevíte a „ulovíte“ také vhodný kousek pro sebe nebo své blízké. Přejeme vám příjemný nákup!