Můj e-shop

Kolekce jaro/léto 2022

Kolekce jaro/léto 2022

Na našem e-shopu jsme uvolnili do prodeje hlavní část novinek značky CEP z kolekce pro jaro a léto 2022.

CEP uvádí na trh novou evoluci běžeckých kompresních podkolenek s označením 4.0. Produkt přebírá všechny unikátní technologie předchozí generace 3.0, v porovnání s ní se ale vyznačuje celkově tenčí pleteninou, a to i v oblasti chodidla (včetně došlapové části). Pro představu – síla materiálu podkolenek 4.0 je na úrovni mezi podkolenkami 3.0 a podkolenkami ULTRALIGHT. Samozřejmostí je naprosto nový design a nový barevný koncept. Vše je promítnuto také do dalších ponožkových délek s atributem 4.0 – vysokých, kotníkových a nízkých ponožek, a navrch i do lýtkových návleků 4.0.

Oživením nabídky v segmentu OUTDOOR jsou nové outdoorové kompresní podkolenky a vysoké ponožky MERINO ve stylu 80. let. Tato designová edice vychází z oblíbených outdoorových ponožkových produktech LIGHT MERINO.

Nové přírůstky v ponožkové nabídce doplňuje celá řada novinek v oblasti sportovního oblečení.
Sortiment kompresních šortek rozšiřují nové běžecké šortky s lehkou kompresí a vnitřním 3D potiskem. CEP dále přichází s elastickými šortkami ULTRALIGHT s integrovanou technologií TIGHTFIT pro dokonalé padnutí a vysoce funkční textilií se síťovinovou strukturou na nohavičkách přinášející perfektní ventilaci. Pro ženy přichystal CEP právě ve variantě ULTRALIGHT i vysoce funkční 7/8 běžecké kalhoty. K volným běžeckým šortkám přibyla nově kratší verze pro výkonnostní běh s přívlastkem RACE.
Běžci se mohou těšit rovněž na nová běžecká trička s krátkým i dlouhým rukávem s klasickým kulatým výstřihem. Pro všechny sportovní a volnočasové aktivity je určeno tričko CREW s embosovaným logem CEP. Po loňském uvedení sportovní podprsenky je od nové sezony pro dámy k dispozici také funkční CROP TOP bez rukávů pro vynikající podporu a příjemný trénink.

Kromě zmíněných produktových novinek v portfoliu značky CEP je nástup nové kolekce spojen jako vždy i s doplněním trendových barev u již dříve zavedených produktů – jak v ponožkovém sortimentu, tak v rámci sportovního oblečení.

Přehled všech spuštěných novinek CEP z kolekce jaro/léto 2022 najdete na www.cepsports.cz/novinky-ss2022/.

Dodatečně – v průběhu března 2022 – budou ještě v momentě dostupnosti uvolněny do prodeje produkty designové edice CAMOCLOUD (podkolenky, vysoké ponožky a tričko) s barevným maskáčovým motivem.

Věříme, že vás nová kolekce CEP zaujme a že v ní najdete vhodné produkty pro doplnění vašeho sportovního outfitu. Přejeme vám příjemný nákup!