Můj e-shop

Věděli jste, kdo stojí za značkou CEP?

Věděli jste, kdo stojí za značkou CEP?

Docela často se s tím setkáváme na eventech, veletrzích i různě jinde. Moderátoři akcí, testeři, potenciální zákazníci sondující naše zboží a dokonce i ti, kteří už některé naše produkty mají a používají je, nahlížejí někdy na CEP jako na firmu nebo na společnost. Není to ale správně.

CEP je značka! A co „CEP CEPem stojí“, za jeho jedinečnými sportovními kompresními produkty najdete společnost medi GmbH sídlící v německém Bayreuthu. Jak už sám název napovídá, točí se její byznys kolem medicíny. Společnost medi vznikla v roce 1951 jako firma o dvou lidech a za 70 let své existence se z ní stal jeden z vůdčích globálních hráčů na trhu se zdravotnickými kompresními prostředky, který má pobočky v téměř 30 zemích světa.

Společným jmenovatelem a jakousi DNA většiny produktů medi je komprese (zevní tlak aplikovaný jejich prostřednictvím na tělo). Firma se od počátku své existence etablovala jako výrobce zdravotních kompresivních punčoch určených pro terapii žilních onemocnění. Po celou dobu vyvíjí a neustále zlepšuje svou unikátní patentovanou technologii medi compression a také další technologie, které mají pozitivní účinek na lidské tělo.

Současná produktová škála bavorského výrobce ale výrazně přesahuje segment Flebologie reprezentovaný výrobky určenými k žilní terapii. V průběhu let využila společnost medi svých bohatých zkušeností a kontaktů se světem medicíny také při vývoji a výrobě speciálních kompresních punčoch a návleků k terapii lymfatických onemocnění (segment Lymfologie) a ve vývoji a výrobě úpletových kompresních bandáží i rigidních pevných ortéz (segment Ortopedie). V posledních letech se firma specializuje navíc také na péči o chodidlo (segment Footcare) a nabízí několik řad ortopedických vložek do obuvi.

Na 1700 zaměstnanců medi na centrále v Bayreuthu významně napomáhá lidem po celém světě k tomu, aby se díky inovačním konceptům medi cítili každý den lépe. Tento závazek i cíl ostatně promítá společnost do svého claimu medi.I feel better.

Desetiletí zkušeností v kompresivní technologii a úzká spolupráce se špičkovými sportovci a renomovanými odborníky z oblasti sportovní medicíny pomohly vybudovat v roce 2007 značku CEP. medi je jedinou společností, která integruje tyto medicínské poznatky a odborné know-how do svých produktů aktivujícího sportovního oblečení. V nich se spojuje nejvyšší kvalita s maximální funkčností tak, aby byly splněny požadavky nejnáročnějších zákazníků.

NA MEDICÍNSKÉ BÁZI.
PROVĚŘENO SPORTOVCI. VYROBENO V MEDI.
MADE IN GERMANY.