Můj e-shop

NOVÁ PONOŽKOVÁ EDICE CEP ULTRALIGHT

NOVÁ PONOŽKOVÁ EDICE CEP ULTRALIGHT

Na našem e-shopu jsme včera uvolnili do prodeje poslední část novinek značky CEP z kolekce jaro/léto 2024 – inovovanou ponožkovou řadu CEP ULTRALIGHT.

Oblíbené kompresní ponožky, lýtkové návleky a podkolenky ULTRALIGHT jsou určené pro sportování zejména v teplém až horkém počasí, typicky tedy v letních měsících roku. U jejich nové evoluce došlo ke snížení hmotnosti až o 17 % oproti předchozí generaci produktů (v závislosti na konkrétní délce, resp. typu).

Podkolenky a lýtkové návleky mají upravenou konstrukci úpletu na lýtku pro větší prodyšnost a podporu svalů. Oblast lýtka je navíc designově barevně odlišena:

CEP-ultralight-socks-tall-v3-grey-lime-WP702Y-back-2 CEP-ultralight-sleeves-calf-v3-black-grey-WS70VY-back-2

Speciálně navržená „cikcak“ struktura v chodidlové části podkolenek a všech ponožkových provedení kolekce ULTRALIGHT zajistí lepší trakci a přilnavost v obuvi při běhu:

CEP-ultralight-socks-mid-cut-v3-coral-cream-WP7CBY-back-2 CEP-ultralight-socks-tall-v3-coral-cream-WP70BY-cu1_v1 

Novinkou je také to, že ponožky ULTRALIGHT se poprvé představují ve vysoké variantě („mid-cut“), která střídá dosavadní krátkou verzi („short“) a je o 5 cm vyšší.

Výrazem ohleduplnosti značky CEP vůči životnímu prostředí a snahy o udržitelnost je i to, že při výrobě aktuální ponožkové edice ULTRALIGHT je používán z větší části (60 %) recyklovaný polyamid.

Věříme, že se vám budou nové „ultralajty“ líbit a že vám zpříjemní vaše letní výběhy!