Můj e-shop

KOLEKCE JARO/LÉTO 2024

KOLEKCE JARO/LÉTO 2024

Na našem e-shopu jsme dnes spustili do prodeje hlavní část novinek značky CEP z kolekce jaro/léto 2024.

Dodatečně – v mimořádném termínu na přelomu března a dubna 2024 – uvolníme v momentě skladové dostupnosti všech položek také novou evoluci kompresních ponožkových produktů ULTRALIGHT speciálně navržených pro sportování v teplém až horkém počasí, tedy zejména v letních měsících roku. U nových produktů došlo ke snížení hmotnosti až o 17 % oproti předchozí generaci produktů (v závislosti na konkrétní délce). Speciální „cikcak“ struktura v chodidlové části zvyšuje přilnavost v obuvi. Zajímavostí je také to, že ponožky ULTRALIGHT se poprvé představují ve vysoké variantě, která nahrazuje dosavadní krátkou verzi a je o 5 cm vyšší. V souladu s trendem udržitelnosti byl při výrobě této nové ponožkové edice použit z větší části (60 %) recyklovaný polyamid.

Na artikly ULTRALIGHT si ještě několik týdnů počkáme, jaké přírůstky v portfoliu CEP si ale můžete objednat už teď? Pokud zůstaneme u ponožkového zboží, další novinkou je redesignovaná letní outdoorová řada LIGHT MERINO s kompresními podkolenkami a vysokými i kotníkovými ponožkami určenými pro lehkou turistickou obuv kategorie A-B s pružnou podrážkou. Podobně jako u standardní (dříve běžecké) edice ULTRALIGHT se i u letních turistických ponožek snížila hmotnost (až o 18 %) a chodidlová část má novou strukturu pro lepší trakci a přilnavost v obuvi. Pro ještě pohodlnější padnutí byla vylepšena také špička ponožek.

Poslední novinkou mezi ponožkovým sortimentem CEP je designová sezónní kolekce běžeckých kompresních podkolenek a vysokých ponožek LIMITED 2024.1 inspirovaná stylem Bauhaus s geometrickými tvary a jasnými strukturami. Materiálově vychází tato „limitka“ z vlajkové lodi CEP – ponožkové řady 4.0.

V segmentu oblečení přichází CEP s pěti novinkami – dvěma redesignovanými šortkami, dvěma redesignovanými tričky a zcela novou kšiltovkou ULTRALIGHT. Běžecké šortky 2 v 1 jsou dokonalou kombinací spodních přiléhavých šortek s lehkou kompresí (technologie Tightfit) a svrchních šortek volného střihu pro maximální volnost pohybu. Produkt nabízí nejvyšší komfort při nošení a disponuje také praktickými kapsami na vnitřních i svrchních šortkách a doplňkovým šněrovadlem v pase. Pokud hledáte lehounké a krátké šortky na vyloženě letní a třeba i delší výběhy, ideální volbou mohou být inovované volné šortky ULTRALIGHT vyrobené z velmi tenké, vysoce prodyšné a rychleschnoucí textilie. I tyto šortky jsou obohaceny o řadu praktických uživatelských detailů a váží pouhých 90 gramů (pánské, vel. M), resp. 84 gramů (dámské, vel. S).

V posledních letech jsme si zvykli na to, že CEP uvádí v rámci kolekcí na jaro a léto inovovaná běžecká trička. Na našem e-shopu právě naskočila jejich letošní edice s krátkým rukávem a klasickým kulatým výstřihem, která je vyrobena z recyklovaného polyesteru. Pánové si jej mohou objednat v barevné kombinaci white/geometrics s prvky stylu Bauhaus, která perfektně ladí s ponožkami LIMITED 2024.1. Pro dámy je připravena atraktivní letní barva coral. Do opravdu horkého počasí je určeno bezešvé tričko ULTRALIGHT s krátkým rukávem. Na rozdíl od standardního běžeckého trička, které je k dispozici v rovném střihu „regular“, má tričko ULTRALIGHT vypasovaný úzký střih „slim fit“ a také raglánové rukávy. Uživatelé určitě ocení vedle perfektního padnutí a vynikajících funkčních vlastností také jeho nizoučkou hmotnost – váží neskutečných 57 gramů (pánské, vel. M), resp. 47 gramů (dámské, vel. S).

Skvělým sportovním doplňkem do letní výhně je i sportovní kšiltovka ULTRALIGHT s odnímatelnou ochranou krku proti slunečnímu záření (typ Sahara) a ochranným faktorem SPF50.

Přehled všech právě spuštěných novinek i nových barev CEP z kolekce jaro/léto 2024 najdete na www.cepsports.cz/nova-kolekce-ss2024/.

Věříme, že vás nová kolekce CEP zaujme a že v ní najdete vhodné produkty pro doplnění vašeho sportovního outfitu nebo pro někoho ze svých blízkých. Přejeme vám příjemný nákup!