Můj e-shop

Kolekce podzim/zima 2021/22

Kolekce podzim/zima 2021/22

Do prodeje jsme dnes na našem e-shopu uvolnili všechny novinky z kolekce značky CEP pro podzim a zimu 2021/22.

Nejen běžce určitě potěší designová edice kompresních podkolenek a ponožek ANIMAL s atraktivním zvířecím vzorem, které staví na špičkovém materiálu s unikátními technologiemi ponožkových produktů CEP 3.0.

Novinky z čistě zimního segmentu můžeme rozdělit na běžecké a lyžařské. CEP se nad rámec své jedinečné ponožkové nabídky stále více orientuje na artikly sportovního oblečení. Příkladem jsou i nové zateplené běžecké kalhoty COLD WEATHER s lehkou kompresí (technologie TIGHTFIT) a zateplené funkční běžecké tričko COLD WEATHER s dlouhým rukávem. Běžce zahřejí také výrazně redesignované zimní běžecké kompresní podkolenky a ponožky. Jako vždy s novou kolekcí přicházejí rovněž různá barevná osvěžení sortimentu CEP. Oblíbená zimní běžecká mikina (test produktu najdete zde) i zimní běžecká čepice se představují nově také v žíhaně modré.

A co přichystal CEP pro lyžaře? Velkým boomem prochází v posledních sezonách skialpinismus. Speciálně pro skialpové nadšence je určen set spodního trička SKI TOURING BASE, spodních 3/4 kalhot SKI TOURING BASE a kompresních podkolenek SKI TOURING. Další novinkou mezi lyžařskými podkolenkami jsou kompresky TERMO MERINO ve stylovém NORDIC designu. Kompletním redesignem navíc prošly lyžařské kompresní podkolenky TERMO. Lyžaři si tak aktuálně mohou vybírat na našem e-shopu již z pěti různých typů podkolenek!

Přehled všech novinek CEP najdete na www.cepsports.cz/nova-kolekce.

Věříme, že mezi nimi objevíte i nějaké kousky pro sebe nebo pro své blízké. Přejeme vám příjemný nákup!