09.10.2020

SPORTOVNÍ BANDÁŽE CEP

Nabídku značky CEP v oblasti produktové řady Ortho jsme nově rozšířili o sportovní kompresní bandáže CEP na koleno a na kotník s perfektním anatomickým padnutím a optimalizovanou kompresí pro maximální komfort a podporu při sportovních aktivitách.

Obě bandáže poskytují proprioceptivní stabilizaci a v případě menších zranění přinášejí úlevu od bolesti a diskomfortu. Přispívají také k účinné redukci otoků. Kolenní bandáž neomezuje při nošení pod dlouhými kalhotami a kotníkovou bandáž lze pohodlně nosit ve většině sportovních bot.

 

www.cepsports.cz/kolenni-bandaz

www.cepsports.cz/kotnikova-bandaz

 

   

02.09.2020

CEP - PODZIM/ZIMA 2020/21

Značka CEP uvádí v těchto dnech na trh novou kolekci pro sezónu podzim/zima 2020/21.

„Předskokany“ všech novinek byly již o prázdninách spuštěné kompresní ponožky a podkolenky edice NEON, které nyní doplňují další přírůstky. Vše najdete přehledně na www.cepsports.cz/nova-kolekce.

 

 

Novinky CEP budou brzy k dispozici také v kamenných prodejnách a v e-shopech našich partnerů:

CZ: www.cepsports.cz/kde-koupit

SK: www.cepsports.sk/kde-kupit

 

24.07.2020

PRODUKTY NEON

V mimořádném letním termínu přichází CEP s osvěžujícími novinkami – kompresními ponožkami a podkolenkami v atraktivním neonovém designu.

Na našem e-shopu si můžete vybírat mezi třemi barevnými variantami – neonově modrou, žlutou a růžovou.

 

Kompresní podkolenky NEON

  

Kompresní ponožky NEON

  

21.07.2020

VALACHY MAN 2020

Populární triatlonový závod VALACHY MAN, součást a zároveň zlatý hřeb sportovní série VALACHY TOUR, proběhne v plánovaném termínu 24. – 25. 7. 2020 a plném rozsahu. 

V Novém Hrozenkově u přírodního koupaliště Na Stanoch (známém také jako „Balaton“), které je tradičně centrem VALACHY MANa, budeme vystavovat stejně jako v předešlých letech společně s naším regionálním partnerem BEST4RUN. Zastavte se u prezentace CEP, jste srdečně zváni!

 

20.05.2020

DALŠÍ NOVINKY CEP

Na e-shopu jsme spustili poslední novinky pro sezónu jaro/léto 2020, nová kolekce CEP je tedy kompletní. K dispozici jsou nově také tyto produkty:

 

 

  

 

Věříme, že si tyto přírůstky v portfoliu CEP oblíbíte!

13.03.2020

NOVÁ KOLEKCE CEP

Na našem webu jsme dnes spustili první vlnu novinek z kolekce CEP pro sezónu jaro/ léto 2020. Nové i redesignované produkty a nové barevné přírůstky u stávajících produktů najdete přehledně na www.cepsports.cz/nova-kolekce.

 

 

Věříme, že vás všechny novinky CEP zaujmou! Brzy budou k dispozici také v kamenných prodejnách a v e-shopech našich partnerů:

 

CZ: www.cepsports.cz/kde-koupit

SK: www.cepsports.sk/kde-kupit

 

V druhé polovině března se můžete dále těšit např. na novou běžeckou ponožkovou řadu ULTRALIGHT s obsahem karbonových vláken (technologie SMART CARBON), která bude k dispozici ve všech pěti délkách ponožkových produktů CEP, nebo na redesignované tričko WINGTECH.

 

O dostupnosti všech dalších nových artiklů CEP vás budeme dodatečně informovat.

10.02.2020

KARLOVSKÁ 50

Ve dnech 28.-29. února 2020 se zúčastníme jako partner Karlovské 50, třetího dílu série SkiTour v běhu na lyžích. Tradičnímu a atraktivnímu závodu ve Velkých Karlovicích se přezdívá „Valašská Marcialonga“ a my vás zde rádi přivítáme u našeho prezentačního stánku, kde vám po oba závodní dny nabídneme nejen všechny lyžařské, ale i další produkty CEP za zvýhodněné ceny. Těšíme se na setkání!

 

04.02.2020

NOČNÍ STOPA VALACHY

CEP je také v nové sezóně jedním z hlavních partnerů oblíbeného sportovního seriálu VALACHY TOUR, který se každoročně koná v malebné valašské krajině v okolí Velkých Karlovic.

Jeho první díl – běžkařský závod NOČNÍ STOPA VALACHY – je na programu již tuto sobotu 8. února 2020. Organizátorům zatím nepřeje počasí, po současné oblevě má ale během týdne opět sněžit, takže běžkaři by mohli o víkendu do stopy přece jen naskočit. Pokud bude příroda nakonec proti, je připraveno náhradní řešení – noční běžecký závod s čelovkami. Pro aktuální informace sledujte průběžně FB stránky série.

 

20.12.2019

PF 2020

29.11.2019

CEP V QSPORTU

Lyžařské, běžecké a outdoorové produkty CEP nabízí nově prodejna Qsport ve Vrchlabí (Krkonošská 19/19).

 

www.qsport.cz