12.07.2018

VALACHY MAN 2018

Sportovní seriál VALACHY TOUR má v pátek 3. 8. 2018 na programu již svůj čtvrtý letošní díl, populární triatlonový závod VALACHY MAN, který je označován za zlatý hřeb celé série.

V Novém Hrozenkově u přírodního koupaliště Na Stanoch (známém také jako „Balaton“), jež je tradičně centrem VALACHY MANa, budeme vystavovat stejně jako v loňském roce společně s naším regionálním partnerem BEST4RUN. Zastavte se u prezentace CEP, jste srdečně zváni :-)

 

18.06.2018

MORAVIA SPORT EXPO

Ve dnech 22. – 23. 6. 2018 se již popáté zúčastníme v Olomouci sportovního veletrhu Moravia Sport Expo, který předchází 9. ročníku Mattoni ½ Maratonu Olomouc.Produkty CEP včetně všech novinek z kolekce jaro/ léto 2018 budeme vystavovat na Výstavišti Flora v pavilonu A ve spolupráci s naším partnerem – CEPro shopem Sanasport. Zastavte se u nás, jste srdečně zváni :-)

24.05.2018

NOVINKY CEP

Značka CEP reaguje na neustále rostoucí popularitu překážkových běhů a přichází se speciálními kompresními podkolenkami určenými právě pro OCR závody:

 

  

 

Produkt můžete objednávat zde.

 

Dámy určitě potěší nová atraktivní barva „elektrická růžová/ zelená“ u všech ponožkových produktů CEP Ultralight:

 

    

www.cepsports.cz/ultralight-pink

14.05.2018

NIGHT RUN BRNO

Seriál NIGHT RUN zavítá v sobotu 19. května 2018 do Brna.

Ve sportovním areálu Hněvkovského v městské části Komárov, kde bude mít závod své zázemí, můžete navštívit také promo stánek CEP. Přijďte se podívat na novinky z kolekce jaro/ léto 2018, jste srdečně zváni :-)

 

19.04.2018

SPORT EXPO 2018

Ve dnech 3. 5. – 5. 5. 2018 se zúčastníme na Výstavišti v pražských Holešovicích 12. veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO.

Akce každým rokem předchází Pražskému mezinárodnímu maratonu, jeho účastníci si na Výstavišti vyzvedávají svá startovní čísla. Velmi rádi vás – až už jste závodník nebo návštěvník veletrhu – přivítáme u naší expozice, kde vám představíme kompletní portfolio značky CEP včetně novinek z kolekce jaro/ léto 2018. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

10.04.2018

NIGHT RUN 2018 ZAČÍNÁ!

V sobotu 14. 4. 2018 startuje v Ostravě již 5. ročník seriálu nočních zážitkových městských běhů NIGHT RUN, letos s podtitulem „Staň se noční šelmou“ :-)

Značka CEP je v nové sezóně jedním z oficiálních partnerů série. Připomínáme, že díky CEPu můžete získat startovné na kterýkoliv závod NR zdarma – více informací zde.

 

19.03.2018

RUNNING EXPO PRAHA

Ve dnech 5. – 6. 4. 2018 se zúčastníme na Výstavišti v pražských Holešovicích sportovního veletrhu Running Expo, který předchází jubilejnímu 20. ročníku Sportisimo ½ Maratonu Praha.

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho promo přívěsu, kde vám rádi představíme novinky značky CEP pro jaro a léto 2018. Chystáme pro vás také speciální výprodejovou akci na vybraný sortiment CEP z končící kolekce, který nabídneme s atraktivní slevou 30 %! Ve čtvrtek 5. 4. budeme pro vás k dispozici od 12.00 do 20.00 hod., v pátek 6. 4. pak od 10.00 do 20.00 hod. Těšíme se na vaši návštěvu :-)

 

Foto: runczech.com

02.03.2018

NOVÁ KOLEKCE CEP

Na našem e-shopu jsme spustili novinky z kolekce CEP pro sezónu jaro/ léto 2018.

Novou trendovou barvou ve všech pěti délkách ponožkových produktů CEP je oceánová modř v kombinaci s havajskou modří, nebo se zelenou. Obě varianty jsou v nabídce v pánském i dámském provedení:

 

   

Osvěžující novinkou v ponožkovém portfoliu CEP jsou dámské podkolenkynávlekykotníkové ponožky FITNESS v atraktivních pastelových odstínech modré, fialové a korálové (platí pro všechna tři provedení):

 

 

V segmentu oblečení jsou novým přírůstkem sportovní šortky PERFORMANCE 2 v 1 – příjemně lehká komprese s volným vzhledem v pánském i dámském provedení:

 

Stávající řadu sportovních kompresních šortek3/4 kalhot a legín PERFORMANCE rozšiřují varianty s limetkovou postranní kapsou.

 

Nové barvy oživují také kolekci ponožkových produktů v segmentu OUTDOOR. U klasické verze přibývají u podkolenek i ponožek MERINO barevné kombinace žíhaná modrá/černá a světlá písková/černá, u verze ULTRALIGHT MERINO (podkolenky, ponožky, kotníkové ponožky) jsou nově k dispozici barvy fresh grass a wild berry (druhá pouze v dámském provedení):

 

 

 

K dílčímu redesignu došlo u podkolenek a ponožek řady ORTHO s podporou achilovky a kotníku. Loga a elementy v oblasti paty, resp. kotníku, jsou nyní v šedé barvě místo původní žlutozelené. U podkolenek a ponožek s podporou achilovky byla navíc nepatrně povytažena výstelka z paměťové pěny SMART SILICONE:

 

 

Všechny nové produkty jsou na webu www.cepsports.cz označeny v produktovém menu indexem NEW, nové barvy indexem NEW COLOR a upravené produkty indexem REDESIGNED.

Věříme, že vás všechny novinky CEP zaujmou :-) Další chystané přírůstky v kolekci CEP (např. kompresní tričko WINGTECH PRO nebo kompresní podkolenky pro překážkové běhy) spustíme v momentě jejich dostupnosti a budeme vás dodatečně informovat.

06.02.2018

CEP NA ISPU MNICHOV

Značka CEP představila ve dnech 28. – 31. 1. 2018 na mnichovském veletrhu ISPO novinky pro rok 2018.

V prostorné expozici v barvách aktuální kampaně #TRUECOMPRESSION si návštěvníci mohli doslova osahat nové přírůstky jak v portfoliu ponožkového zboží, tak i v segmentu sportovního oblečení. A bylo rozhodně co obdivovat! Běžci se mohou těšit na kompletně redesignované běžecké kompresní šortky a kalhoty evoluce 3.0. CEP posiluje také v kategorii FITNESS, kde přichází s novou atraktivní edicí pastelově barevných ponožek, návleků a podkolenek pro ženy. Absolutní novinkou jsou rovněž speciální kompresky určené pro překážkové běhy ve třech barevných a designových provedeních. Široké spektrum uživatelů by mohly oslovit nové šortky PERFORMANCE 2 v 1. Hitem mezi barvami u ponožkových produktů běžecké edice CEP je ve všech délkách nový odstín „deep ocean“, ženy určitě přivítají u všech ponožkových produktů Ultralight novou barvu „electric pink“.

CEP už samozřejmě myslí také na sezónu podzim/ zima 2018/19. Již od srpna doplní portfolio např. nové ponožky a podkolenky edice WINTER RUN či zimní varianta trička WINGTECH.

Zlatým hřebem prezentace značky CEP na letošním ISPU byl zisk prestižního ocenění veletrhu Gold Winner v oblasti Health & Fitness a kategorii Compression za speciální ponožky s kontrolou pronace, které od letoška obohatí produktovou řadu CEP ORTHO.

Sledujte naše stránky a FB, kde se o všech novinkách dozvíte již brzy více. Kolekci CEP pro jaro a léto 2018 spouštíme k 1. březnu 2018 :)

 

26.01.2018

ISPO MNICHOV

Ve dnech 28. – 31. 1. 2018 se v Mnichově uskuteční tradiční ISPO, jeden z největších veletrhů sportovního zboží na světě.

Pokud do Mnichova míříte, určitě se přijďte podívat do expozice CEP na letošní novinky!