NOVÁ KOLEKCE CEP

Na našem e-shopu jsme spustili hlavní řadu novinek z kolekce CEP pro sezónu jaro/ léto 2019.

Standardní běžecké kompresní podkolenky, lýtkové návleky a ponožky CEP vstupují na trh v evoluci 3.0 s řadou unikátních inovativních prvků a benefitů a také v novém designu a barevném konceptu:

 

 

Běžecké kompresní podkolenky ULTRALIGHT se představují v nových barevných kombinacích bílá/šedá a černá/šedá:

 

V nejbližší době můžete navíc očekávat tyto dvě barevné kombinace i u všech zbývajících délek ponožkových produktů ULTRALIGHT.

 

V segmentu oblečení jsou novými přírůstky běžecké tričko s krátkým rukávem a dámské sportovní tílko z komfortních prémiových materiálů a s perfektním padnutím:

    

V průběhu dubna dojde k rozšíření nabídky běžeckých triček i o variantu s dlouhým rukávem.

 

Součástí nové kolekce CEP jsou také dva redesignované produkty – kompresní kalhoty RECOVERY PRO ze segmentu „Regenerace“ a návleky na plantární fascii z produktové řady „CEP Ortho“:

 

   

 

Věříme, že vás všechny novinky CEP zaujmou!

 

Další chystané přírůstky v kolekci CEP (např. kompresní podkolenky BUSINESS, běžecké kompresní šortky 2 v 1 3.0, pánské volnočasové šortky, redesignované volné sportovní šortky) budou uvolňovány postupně během jarních měsíců. A již v druhé polovině března se mohou dámy těšit na nové barvy (pastelově žlutá, pastelově zelená) u ponožkových produktů edice FITNESS.

 

O spuštění prodeje všech dalších nových artiklů CEP vás budeme dodatečně informovat.