NOVÁ KOLEKCE CEP

Na našem e-shopu jsme spustili novinky z kolekce CEP pro sezónu jaro/ léto 2018.

Novou trendovou barvou ve všech pěti délkách ponožkových produktů CEP je oceánová modř v kombinaci s havajskou modří, nebo se zelenou. Obě varianty jsou v nabídce v pánském i dámském provedení:

 

   

Osvěžující novinkou v ponožkovém portfoliu CEP jsou dámské podkolenkynávlekykotníkové ponožky FITNESS v atraktivních pastelových odstínech modré, fialové a korálové (platí pro všechna tři provedení):

 

 

V segmentu oblečení jsou novým přírůstkem sportovní šortky PERFORMANCE 2 v 1 – příjemně lehká komprese s volným vzhledem v pánském i dámském provedení:

 

Stávající řadu sportovních kompresních šortek3/4 kalhot a legín PERFORMANCE rozšiřují varianty s limetkovou postranní kapsou.

 

Nové barvy oživují také kolekci ponožkových produktů v segmentu OUTDOOR. U klasické verze přibývají u podkolenek i ponožek MERINO barevné kombinace žíhaná modrá/černá a světlá písková/černá, u verze ULTRALIGHT MERINO (podkolenky, ponožky, kotníkové ponožky) jsou nově k dispozici barvy fresh grass a wild berry (druhá pouze v dámském provedení):

 

 

 

K dílčímu redesignu došlo u podkolenek a ponožek řady ORTHO s podporou achilovky a kotníku. Loga a elementy v oblasti paty, resp. kotníku, jsou nyní v šedé barvě místo původní žlutozelené. U podkolenek a ponožek s podporou achilovky byla navíc nepatrně povytažena výstelka z paměťové pěny SMART SILICONE:

 

 

Všechny nové produkty jsou na webu www.cepsports.cz označeny v produktovém menu indexem NEW, nové barvy indexem NEW COLOR a upravené produkty indexem REDESIGNED.

Věříme, že vás všechny novinky CEP zaujmou :-) Další chystané přírůstky v kolekci CEP (např. kompresní tričko WINGTECH PRO nebo kompresní podkolenky pro překážkové běhy) spustíme v momentě jejich dostupnosti a budeme vás dodatečně informovat.