Charitativní projekt AVON & CEP

 

MAXIS pomáhá
proti rakovině prsu

Společnost MAXIS, a. s., se stala pro rok 2014 novým partnerem projektu AVON proti rakovině prsu (www.zdravaprsa.cz). Hlavním cílem této spolupráce je podpora, osvěta a společná účinná prevence proti civilizačním chorobám. Smlouvu o spolupráci podepsali zástupci obou společností 31. 3. 2014.

 

„Naším nosným společným projektem pro rok 2014 je podpora seriálu nočních běhů NIGHT RUN 2014 (www.night-run.cz), jehož součástí je i AVON Běh proti rakovině prsu. Cílem této pohybové aktivity není jen získání finančních prostředků pro veřejnou sbírku AVON proti rakovině prsu ze startovného účastníků běhu. Chceme upozornit, že jistou prevencí civilizačních chorob může být i změna životního stylu, do něhož by měly patřit pravidelné pohybové aktivity. Určitě to není nic snadného, proto společnost MAXIS chce být ženám nápomocná i nabídkou speciálního produktu určeného pro běh. Ve spolupráci se společností medi Bayreuth jsme právě pro ně připravili limitovanou edici růžových kompresních podkolenek AVON Běh z kolekce značky CEP,“ uvedl ředitel společnosti MAXIS, a. s., Michal Jura.

 

„Každý bojovník musí být vidět. Růžové doplňky pro AVON Běh to zaručují, a proto se jistě stanou součástí běžecké výzbroje. Velmi si vážíme podpory společnosti MAXIS. Díky růžovým výrobkům CEP, které speciálně pro naši akci dodává, budeme moci podpořit ženy v nelehké životní situaci,“ uvedla manažerka PR a reklamy AVON Cosmetics Alena Pytlíčková.

 

BĚHEJTE PRO DOBROU VĚC!

AVON A CEP SPOLEČNĚ PROTI RAKOVINĚ PRSU

MAXIS, a. s., je významným výrobcem zdravotních kompresivních punčoch a návleků, které se používají k léčbě pacientů postižených zejména určitou formou žilního onemocnění. Tato onemocnění jsou zařazena do skupiny označované jako civilizační choroby, kterým se dá poměrně úspěšně preventivně předcházet. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje celou řadu preventivních opatření. Nejdůležitějšími jsou NEKOUŘIT, ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU a POHYB. Málokdo však ví, že i vhodná volba oděvu je preventivním opatřením, kterým můžeme předejít celé řadě prvních příznaků civilizačních chorob.

 

PODPOŘTE CHARITATIVNÍ PROJEKT

AVON PROTI RAKOVINĚ PRSU

Vyzkoušejte oficiální růžové kompresní podkolenky AVON Běhu značky CEP (Běžecké podkolenky, Běžecké podkolenky NIGHT), které vám přinesou spoustu benefitů jak pro vlastní pohybovou aktivitu, tak především pro vaše zdraví. Navíc koupí těchto dámských růžových podkolenek AVON Běh v e-shopu www.cepsports.cz přispějete částkou 100 Kč na veřejnou sbírku AVON proti rakovině prsu.

 

Pokud neběháte, ale také chcete vyjádřit svou solidaritu a podpořit sbírku, ze které je financována pomoc nemocným ženám a výzkum tohoto onemocnění, máte možnost přispět symbolickou částkou 30 Kč z ceny 50 Kč za růžové potítko CEP, které můžete zakoupit v e-shopu www.zdravaprsa.cz, přímo na AVON Pochodu 14. června v Praze a na dalších růžových akcích Avonu.

 

Změňte svůj životní styl a začněte běhat nejen pro dobrou věc, ale také pro sebe!

Více o charitativním projektu AVON proti rakovině prsu najdete na www.zdravaprsa.cz

 

 

Iva Pazderková
Běžecké kompresní podkolenky   Běžecké kompresní podkolenky NIGHT