Produktová řada

Sportovní bandáž Lumbamed plus E+motion

Lumbamed plus E⁺motion
1.
2500 Kč
Doporučená prodejní cena s DPH
Množství:
Doprava zdarma
Vyobrazené barevné provedení výrobku se může lišit v závislosti na vašem výstupním zařízení.

Stabilizační bederní pás s integrovanou pelotou

MECHANISMUS ÚČINKU

  • stabilizační účinek a odlehčení bederní páteře
  • v kombinaci s integrovanou pelotou podporuje kompresní pletenina prokrvení, vyvíjený masážní účinek přispívá k úlevě od bolesti bez snížení svalové síly

BENEFITY

  • Merino+ Přírodní merino vlna v kombinaci s funkčními high-tech vlákny – pro příjemný hřejivý efekt a pro vysokou prodyšnost.
  • Easy+ Ergonomické úchyty na ruce pro snadné navlékání.
  • Massage+ Kompresní pletenina a aktivně prodyšná silikonová pelota ze speciálního materiálu silicone quartzTM pro úlevu od bolesti.
  • Design+ Sportovní design – inspirovaný značkou CEP.
Comfort Zone

Comfort Zone

V obzvláště citlivých místech flexe (např. nárt) je při výrobě bandáže použita speciální pletací technika, díky níž je pletenina měkčí a elastičtější.

Clima Fresh

Clima Fresh

Funkce Clima Fresh je integrována do všech pletených bandáží, má antibakteriální účinek a zajišťuje hygienu do hloubky vláken.

Clima Comfort

Clima Comfort

Dynamická výměna mikroklimatu vzhledem k pokožce díky unikátní a prodyšné struktuře pleteniny a použitých vláken. Vlhkost je z pokožky absorbována a přes pleteninu aktivně odváděna směrem ven.

Produktový katalog E+motion
Produktový katalog CEP

ZŮSTAŇ VE HŘE!

E+motion je nová kolekce sportovních bandáží z medi, která je inspirována značkou CEP. V produktech se spojují odborné poznatky ze dvou světů – ze světa medicíny a ze světa sportu. Zúročuje se v nich přes 60 let zkušeností ve vývoji prémiových kompresních produktů v kombinaci se sportovním trendy designem značky CEP.

 

Výsledek: zdravotnický prostředek a lifestylový produkt v jednom. Kombinace medicínské účinnosti a jedinečných vlastností v atraktivním sportovním balení.

 

Zažij E+motion na vlastní kůži a zůstaň ve hře!

 

Co s sebou přináší zranění?

Zranění mohou vést ke kloubním nestabilitám a také k otokům, kloubním výpotkům nebo dokonce ke stavům místního podráždění. Následkem toho dochází k narušení rovnováhy celého těla.

Bandáže z medi podporují svou kompresní pleteninou hojicí proces a zajišťují, aby byli uživatelé brzy zpět na nohou a mohli se opět pohybovat. Proprioceptivní účinek bandáží přispívá ke stabilizaci kloubu, odlehčuje napětí na něj a zmírňuje také bolest.

 

Brzy opět fit – s bandážemi E+motion®

V produktech E+motion jsou integrovány peloty ze speciálního silikonového materiálu (silicone quartzTM) a 3D profilem.

 

Proč 3D?

Speciální 3D profil pelot byl vyvinut ve spolupráci s experty na produkty medi v segmentu lymfologie.
Jejich strukturovaný povrch vyvíjí vyšší tlak na vybrané části tkání, což má v kombinaci s dávkovanou kompresí za následek jemný drenážní účinek. Ten stimuluje mikrocirkulaci a zlepšuje návratový transport nahromaděných tkáňových tekutin.

 

Masážní účinek

Integrované peloty ze speciálního silikonu (silicone quartzTM) vyvíjejí zklidňující masážní účinek, kdykoliv se dáte do pohybu. Stimulují také cirkulaci do tkání.

Toto umožňuje tělu účinněji redukovat otoky a podporuje proces hojení.

ruční praníruční praní
nepoužívejte bělidlanepoužívejte bělidla
výrobek nelze žehlitvýrobek nelze žehlit
výrobek nelze chemicky čistitvýrobek nelze chemicky čistit
nesušit v sušičcenesušit v sušičce