CEP - PARTNEREM SERIÁLU NIGHT RUN 2018

Banner NIGHTRUN

STAŇ SE NOČNÍ ŠELMOU ZDARMA :-)

CEP – OFICIÁLNÍM PARTNEREM SÉRIE NIGHT RUN 2018

 

CHCEŠ ZÍSKAT STARTOVNÉ ZDARMA* PRO BĚH NA 10 KM NEBO PRO AVON BĚH NA 5 KM?

 

Oficiální partner seriálu NIGHT RUN 2018 - značka CEP – ti nabízí podporu. Vyzkoušej vybrané produkty CEP a jejich benefity již v přípravě na tento závod. Zakoupením kteréhokoliv produktu CEP v hodnotě minimálně 1000 Kč na e-shopu www.cepsports.cz získáš od partnera úhradu základního startovného (v ceně 500 Kč) na jeden závod série NIGHT RUN 2018!

 

JAK NA TO?

Zakoupením jednoho produktu CEP v hodnotě minimálně 1000 Kč na stránkách www.cepsports.cz získáš automaticky jedinečný kód, pomocí kterého si můžeš zaplatit základní startovné (v ceně 500 Kč) na jeden ze závodů běžecké série NIGHT RUN 2018. Pokud budeš chtít tento kód využít, navštiv stránky www.night-run.cz a zaregistruj se (záložka Registrace). Po registraci a výběru závodu můžeš následně provést s použitím jedinečného kódu platbu (tlačítko „Zaplatit kódem“). CEP jako oficiální partner celé série NIGHT RUN 2018 za tebe uhradí základní startovné na vybraný závod v plné výši!

 

Využij této mimořádné nabídky a získej osobní zkušenost se sportovními kompresními výrobky nejvyšší kvality s patentovanou technologií medi compression – značkou CEP od celosvětově uznávaného německého výrobce zdravotnických pomůcek – společnosti medi z německého Bayreuthu.

 

* Tato akce platí od 15. 3. 2018 do 13. 10. 2018. Akci není možné kombinovat s dalšími speciálními akcemi nebo výherními či slevovými poukazy. Akce se rovněž nevztahuje na produkty ze sekce VÝPRODEJ (www.cepsports.cz/vyprodej).

 

 

Pozn.: Změna produktové skladby, na niž se akce vztahuje, je vyhrazena.

 

Díky této akci máte možnost získat startovné zdarma na závody série NIGHT RUN 2018 uvedené v termínovce (viz výše). Akce se nevztahuje na letošní závody ZOMBIE NIGHT RUN a CHRISTMAS NIGHT RUN, které společnost EVENT media s. r. o. také pořádá.

 

Nákup v minimální hodnotě 1000 Kč na www.cepsports.cz negarantuje automaticky získání jedinečného kódu k zaplacení startovného na závod série NIGHT RUN 2018. Podmínkou je to, aby objednávka obsahovala produkt v hodnotě minimálně 1000 Kč (pokud zakoupíte např. 5 čelenek CEP v souhrnné hodnotě 1000 Kč, nárok na jedinečný kód nevzniká). V případě nákupu více položek v minimální hodnotě 1000 Kč na www.cepsports.cz získáte vždy odpovídající počet jedinečných kódů (2 produkty v minimální hodnotě 1000 Kč = 2 unikátní kódy).