Testování podkolenek CEP

Ústředním motivem aktuální kampaně na podporu prodeje produktů CEP je otázka "CO TO DÁ TOBĚ?" Stejnou otázku pokládáme vrcholovým sportovcům po celém světě. Stejnou otázku pokládáme i rekreačním sportovcům za účelem získání co možná nejpřesnějšího popisu benefitů inteligentního sportovního oblečení značky CEP. Odpovědi všech můžeme shrnout do jedné věty:

 

"Benefity pro výkon a zdraví."

maximální stabilizace

rychlejší regenerace

optimální výkon

perfektní padnutí

 

Stejnou otázku položíme i tobě.

Vyzkoušej běžecké podkolenky CEP v rámci testování produktů při seriálu nočních běhů Night Run 2017 v 8 městech ČR. CEP promo team připravil speciální sady testovacích běžeckých podkolenek CEP. Podkolenky ti zapůjčíme v našem prezentačním přívěsu na vyzkoušení zdarma oproti finanční záloze ve výši 1200,- Kč. Při vrácení podkolenek po ukončení běhu ti zálohu v plné výši vrátíme.

 


Chcete zažít "Co to dá Tobě" na vlastní kůži?

Využij této příležitosti k testování u hlavního partnera série běhů Night Run 2017 a přijď si v den závodu zapůjčit podkolenky a třeba v nich i odběhni závod. To vše zdarma! Podkolenky CEP si budeš moci vyzkoušet i na vybraných sportovních veletrzích, kterých se během roku 2016 značka CEP zúčastní. Určitě nás najdeš např. na veletrzích Sport Expo v Praze (4. 5. – 6. 5. 2017) či Moravia Sport Expo v Olomouci (23. 6. – 24. 6. 2017). Sleduj průběžně zprávy v sekci CEP NEWS >> a také náš Facebook >>.

Je mnoho značek, které nabízí kompresní podkolenky a slibují jejich účinnost. Koncept CEP s unikátní technologií medi compression je však jen jeden.


Na tvou návštěvu se těší CEP promo team.

Více informací o benefitech zde >>.

 


CEP TEST centrum 

Produkty CEP můžeš kdykoliv otestovat i v našich partnerských prodejnách označených na těchto stránkách logem CEP TEST centrum. Najdeš je v sekci Kde koupit.

 

Logo test centrum

 

 

Testovací podkolenka