CEP a česká biatlonová reprezentace

Mimořádné úspěchy českých biatlonových reprezentantů z posledních let činí z biatlonu skutečnou výstavní skříň našeho sportu. Pět medailí ze zimní olympiády v Soči 2014, osm cenných kovů z MS konaných v aktuálním olympijském cyklu a vítězství Gabriely Koukalové v celkovém hodnocení SP 2015/2016 hovoří za vše. K tomu musíme samozřejmě připočíst dlouhou řadu fantastických umístění v dílčích závodech Světového poháru, ať už v kategoriích jednotlivců nebo ve štafetách.

 

Velmi si vážíme toho, že značka CEP je oficiálním partnerem tak silného týmu! Všem jeho členům přejeme co nejlepší sportovní formu a spoustu dalších úspěchů v nadcházející sezóně 2017/2018, jejímž vrcholem bude zimní olympiáda v jihokorejském Pchjongčchangu!

 

Novinky o české biatlonové reprezentaci můžete průběžně sledovat na webových stránkách www.biatlon.cz a na oficiálním facebookovém profilu Český biatlon.

 

CEP a Ondřej Synek

CEP od roku 2015 spolupracuje s nejlepším českým veslařem Ondřejem Synkem. Mistr světa ve skifu (2010, 2013, 2014, 2015) je zároveň trojnásobným olympijským medailistou (2. místo – Peking 2008, 2. místo – Londýn 2012, 3. místo Rio de Janeiro 2016), mistrem Evropy (2007, 2010, 2014, 2017) a devítinásobným vítězem Světového poháru. Úspěchy sbírá především na skifu, úspěšný byl také na osmě s kormidelníkem nebo na dvojskifu s Milanem Dolečkem. Kromě veslování se Ondřej věnuje i jiným sportům – cyklistika, běh, lyžování, lední hokej.

 

Ondřej Synek je členem ASC Dukla Praha, veslovat začal v Brandýse n/L v Klubu veslování Kondor, kde je nyní předsedou.

 

Více na www.ondrejsynek.cz nebo na https://www.facebook.com/OSynek/.

 

CEP a David Svoboda

David Svoboda je českým reprezentantem v moderním pětiboji a olympijským vítězem v této disciplíně z posledních her v Londýně v roce 2012. Mezi jeho další výrazné úspěchy patří titul mistra Evropy z roku 2010 mezi jednotlivci a titul mistra světa z roku 2009 v závodě štafet.

 

David je členem ASC Dukla Praha a letos se mu povedl po dlouhodobém zranění comeback do absolutní světové špičky, když v červenci na světovém šampionátu v Berlíně obsadil 8. místo. O měsíc později na mistrovství Evropy v britském Bathu Davidovi jen těsně unikly stupně vítězů. Čtvrtým místem si však zajistil účast na OH v Riu de Janeiro 2016, kde tak může obhajovat zlato z poslední olympiády. Budeme držet palce!

 

Davidovy kroky můžete průběžně sledovat na jeho oficiálním veřejném facebookovém profilu David Svoboda.

 

CEP a Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda – český reprezentant v olympijském triatlonu. Po řádném ukončení denního studia na FTVS UK v Praze v roce 2010 dokončil svůj první závod Ironman v anglickém Boltonu.

V následujícím roce 2011 si 1. místem na Ironman South Africa zajistil právo startu na nejslavnějším závodě Ironman World Championship na Havaji a v témže roce ho i úspěšně dokončil.

Na podzim roku 2013 se rozhodl na poslední chvíli za podpory rodiny a přátel pokusit o olympijskou účast v Riu 2016.

Od roku 2014 je v reprezentačním týmu v olympijském triatlonu.

V roce 2013 se stal mistrem světa v Biathle (běh-plavání-běh) a v roce 2015 mistrem Evropy v Aquathlonu (plavání-běh).

 

Jak se mu daří a jaké má plány můžete sledovat na jeho veřejném facebookovém profilu Tomáš Svoboda – Triathlete.

 

CEP a Hanka Kynychová

Novou tváří CEPro teamu je instruktorka fitness, cvičitelka aerobiku, moderátorka a filantropka Hanka Kynychová. Známou se stala díky cvičení v pořadu TV Nova Snídaně s Novou. Dnes vede svůj fitness club, ve kterém denně cvičí a pracuje jako osobní trenér. Kromě toho má velmi úspěšný Nadační fond na podporu dětí z dětských domovů www.kynychova-nadace.cz, rozsáhlou edici DVD a knih o cvičení a zdravém životním stylu a je autorkou jedné z prvních internetových cvičebních televizí, která nyní funguje jako kynychova-tv.cz. Hanka se věnuje i moderátorské činnosti  (např. TV Prima či sportovní a společenské akce). 

 

CEP a Lenka Švábíková

Jednou z výrazných tváří CEPro teamu je běžkyně do schodů Lenka Švábíková, která dosahuje výborných výsledků i na mezinárodním poli. V loňské towerrunningové sezóně na sebe upozornila hned několika pódiovými umístěními (2. místa na závodech ve Frankfurtu a v Linci a 2. místo na ME 2014, které proběhlo dohromady ve Vídni, Bratislavě a Brně).

CEP a Lukáš Krejčí

Novou posilou CEPro teamu se stal Lukáš Krejčí – horolezec, skialpinista, lyžař, učitel lyžování a horský průvodce, který je aktuálně ve výcviku horských vůdců UIAGM. Lukáš je absolvent FTVS UK v Praze a horolezectví se věnuje od svých 14 let.

Je autorem prvovýstupů na pískovcích v Českém ráji i dalších pískovcových oblastech České republiky. Mezi jeho výstupy patří nejen alpské hory a stěny (Mont Blanc – 4810 m; Piz Badile – 3308 m, VII-/VII; Sciora Dafora – 3169 m, Fuori Kante VII/VII+ atd.), ale třeba i výstupy ve velkých Yosemitských stěnách v Americe (El Capitan, Half Dome, Higher Tower Spire, Lost Arrow Spire, Serenity Crack), expedice v afrických horách (Mt. Kenya – Batian – 5 199 m, South-West Ridge IV-V;  Mt. Meru – 4565m) nebo v kopcích Kavkazu (Elbrus – 5642 m) a Himaláje.

Momentálně je jeho prvořadým přáním zdolání první osmitisícovky, letos na podzim se chystá na Manaslu (8163 m). Budeme držet Lukášovi palce!

 

 

Radek Hübl

Vytrvalostní běžec, který začínal na dráze (OR 10 km –  31:15) a přes přespolní běhy a půlmaratony (OR 1:10:04) se dostal až k běhům do vrchu a k trailům, kde se mu líbí nejvíce.
Velmi si cení třetího místa na MČR v silniční běhu na 10 km v roce 2014 a vítězství na MČR v extrémním závodu tříčlenných štafet (Bobr Cup) v roce 2013.

 

Tomáš Štverák

Mladý nadějný běžec, jehož specializací jsou dlouhé tratě – ultramaratony, které běhá v přírodě a v horách. Intenzivně se běhu začal věnovat před třemi lety. V roce 2015 byl druhý na 24hodinovce v Koutech nad Desnou, v zimě 2016 se umístil na třetím místě na MČR v zimním horském maratonu na Lysé hoře. Na většině závodů, které jsou dlouhé okolo 100 km, se pravidelně umísťuje v TOP 10.  V roce 2016 je jeho největším cílem zdolání 170km trasy okolo Andorského království. Je v reprezentační nominaci pro MS světa juniorů ve skyrunningu.

 

CEP a Erik Hrňa

Novou a velmi silnou posilou CEPro teamu se stal hokejista extraligového týmu HC Oceláři Třinec Erik Hrňa. Tento subtilní a šikovný útočník působil podstatnou část své hokejové kariéry ve Vsetíně, kde prošel dorosteneckým a juniorským týmem a v ročníku 2006/2007 poprvé nastoupil i v extralize. V sezóně 2007/2008 se stal hráčem třineckých Ocelářů, se kterými v sezóně 2010/2011 získal mistrovský titul. V letošní sezóně byl vyslán na hostování k nováčkovi nejvyšší soutěže HC Olomouc, kde si svými skvělými výkony zasloužil i ocenění "Hvězda měsíce října". Byl však stažen zpět do "svého" Třince, kde opět předvádí skvělé výkony. Eriku, držíme palce a ať forma vydrží!

 

CEP a PETRA KREJČOVÁ

Petra Krejčová – mistryně světa v dlouhém triatlonu (3,8 plavání, 180 km cyklistka, 42 km maraton) v kategorii 35 - 39 let (Hawaii 2015), 3. místo na ME v dlouhém triatlonu v kategorii 30 - 34 let (Praha 2009), mistryně ČR v dlouhém triatlonu 2015, mistryně ČR ve středním triatlonu 2012, 2. místo MČR v maratonu 2008 v Praze. Od letošního roku závodí v kategorii profesionálů. S triatlonem začala jako třiadvacetiletá, do té doby hrála házenou za Slávii Praha - mistr ČR v roce 2000. Synové Matěj (4 roky) a Jakub (14 let). Jakub je několikanásobný mistr ČR v žácích ve vodním slalomu.
Více na www.petrakrejcova.eu.

 

CEP a Ondřej Bišický

Novou tváří CEPro teamu je mladý rychlostní kanoista z Chomutova Ondřej Bišický. Tento věkem ještě junior závodí na kajaku v kategoriích K1 a K2. Sbírá úspěchy nejen v domácích závodech (1. místo na mistrovství ČR 2014 v kategorii juniorů K1-200 m), ale i na mezinárodních podnicích (9. místo ve finále MS juniorů 2014 v kategorii K1-200 m v maďarském Szegedu). V posledních dvou letech se umísťuje na medailových pozicích také v závodech olympijských nadějí a jeho ambicí je účast na LOH 2016 (Rio de Janeiro). Ondrovi držíme palce!

CEP a Roman Šinkovský

Roman Šinkovský – reprezentant ČR v extrémních sportech – adventure race a survival. Mistr ČR 2013 a 2014 v adventure race, účastník MS (Ekvádor, Kostarika), ME (Turecko) a světových pohárů (Patagonie, Čína) v nejnáročnějších závodech.

Adventure race je kombinací vytrvalostních disciplín (běh, MTB, kajak, plavání, trek, rafting), orientace v terénu a lanových aktivit. Závody jsou extrémní nejen délkou (300 km-600km a 2-7 dní nonstop), ale i podmínkami (vysoké hory, moře, džungle, prales, poušť).

Roman Šinkovský je také hlavním organizátorem úspěšných sportovních akcí Hradecký půlmaraton, Gladiator race, Maraton Hradec Králové a ředitelem sportovní organizace Sportvisio.

 

CEP a Nikola Sudová

Novou sportovní osobností CEPro teamu je česká reprezentantka v akrobatickém lyžování Nikola Sudová. Nikola závodí v jízdě v boulích, mezi její největší úspěchy patří dvě medaile z mistrovství světa – stříbro z roku 2005 a bronz z roku 2009 a také vítězství ve dvou závodech Světového poháru (Mont Tremblant 2005, Apex 2006). Sportovní fanoušci si její jméno spojují s vícenásobnou účastí na zimních olympijských hrách, kde se nejlépe umístila v Turíně v roce 2006 (6. místo). Doslova celý sportovní národ sledoval její boj s časem před olympiádou ve Vancouveru v roce 2010, když si měsíc před olympijským závodem vážně poranila koleno. Na hrách nakonec přesto startovala a se speciálně upravenou ortézou postoupila do finále!

 

Nikola závodí za Duklu Liberec a do jejího nejužšího realizačního týmu patří trenér Radek Herot a fyzioterapeutka Zuzana Biborová. Novou sezónu 2014/2015 začíná 13. prosince prvním závodem Světového poháru ve finské Ruce. V polovině ledna ji čeká vrchol letošní sezóny v podobě mistrovství světa v rakouském středisku Kreischberg, odkud by ráda přivezla medaili. Držíme Nikole palce!

<span class="cepwhite">CEP</span> u volejbalistek VK UP OLOMOUC

CEP u volejbalistek VK UP OLOMOUC

Kompresní podkolenky CEP TEAMSPORT (TEAMSPORT) využívají v právě probíhající sezóně při trénincích i utkáních hráčky extraligového volejbalového týmu VK UP OLOMOUC (www.volejbalolomouc.cz), několikanásobného mistra ČR.

<span class="cepwhite">CEP</span> u házenkářského týmu HC Zubří

CEP u házenkářského týmu HC Zubří

Sportovní kompresní podkolenky CEP ve verzi TEAMSPORT používají v aktuální sezóně házenkáři HC Zubří (www.hczubri.cz) – předního českého klubu s dlouhou a úspěšnou historií – 3x mistr ČR (1996, 1997, 2012), několik dalších medailových umístění a také vícenásobná účast v evropských pohárech. 

<span class="cepwhite">CEP</span> a GP Power Team

CEP a GP Power Team

Běžci generálního partnera série Night Run 2014, značky GP Batteries, startují v seriálu pod hlavičkou GP Power Teamu ve speciální edici reflexních zelených podkolenek CEP s týmovým potiskem. Držíme jim palce!

<span class="cepwhite">CEP</span> – spolupráce s Beskyd Bike Teamem

CEP – spolupráce s Beskyd Bike Teamem

Značka CEP se v podobě loga dostala také na závodní edici dresů Beskyd Bike Teamu (www.beskydbike.com, Facebook). Členové tohoto seskupení využívají při trénincích, závodech i následné regeneraci výhod produktů CEP. V sérii závodů Cyklomaraton 2014 se tým představí pod názvem CEP Kellys Beskyd Bike Team a bude se snažit o obhájení pódiového umístění z loňské sezony (2. místo v celkové klasifikace družstev!).

<span class="cepwhite">CEP</span> a MTB ČESKÁ SPOŘITELNA – ACCOLADE

CEP a MTB ČESKÁ SPOŘITELNA – ACCOLADE

Značka CEP je partnerem elitního MTB týmu Česká spořitelna – Accolade. Jeho jezdci používají krátké kompresní ponožky CEP patřící do produktové řady Dynamic+.

<span class="cepwhite">CEP</span>ro Team

CEPro Team

CEPro team je nově vzniklá komunita sdružující sportovce různé výkonnostní úrovně, kteří jsou fanoušky a sympatizanty značky CEP a při svých sportovních aktivitách mají možnost na vlastní kůži využít všech benefitů produktů CEP. Členy klubu mohou být nejen výkonnostní sportovci, ale i obyčejní “weekend warriors“. V současné době čítá tento tým již více než 30 členů. Spousta jeho zástupců se objevuje například v letošních závodech seriálu Cyklomaraton. Klub má již také několik běžců. Všem držíme palce!

 

<span class="cepwhite">CEP</span> A BĚH KOLEM SVĚTA

CEP A BĚH KOLEM SVĚTA

Běh kolem světa je rovinný cross kolem nejznámějšího třeboňského rybníka Svět se zanedbatelným totálním převýšením v celkové hodnotě 14 metrů.

Obtížný je zejména povrch trati – bláto, písek, tráva, kořeny a částečně i asfaltová silnice. Běh kolem světa má oficiální certifikát o změření trati – ta v optimální stopě měří 11 kilometrů a 729 metrů. Letos v sobotu 10. září 2016 bude v 15:15 hod. slavnostně odstartován jubilejní pátý ročník. Pro závodnice a závodníky je zajištěno certifikované čipové měření! Podstatnou zprávou je skutečnost, že se Běh kolem světa stal v letošním roce součástí European Week of Sport – mezinárodní sportovní akce podporované přímo Evropskou komisí. A v neposlední řadě je Běh kolem světa již potřetí za sebou součástí Jihočeského běžeckého poháru!

 

<span class="cepwhite">CEP</span> – hlavní partner Cyklomaratonu 2014

CEP – hlavní partner Cyklomaratonu 2014

Značka CEP se stala prostřednictvím společnosti MAXIS a.s. hlavních partnerem celorepublikové série závodů na horských kolech Cyklomaraton 2014 (www.cyklomaraton.com, Facebook). Na jednotlivých akcích seriálu bude vždy přítomen náš CEP promo tým (promoteam@cepsports.cz) zajišťující propagaci i přímý prodej produktů CEP. 

<span class="cepwhite">CEP</span> a AVON

CEP a AVON

Společnost MAXIS je výhradním distributorem sportovního kompresního zboží značky CEP v České republice a na Slovensku. Prostřednictvím růžových produktů CEP se stal MAXIS pro rok 2014 novým partnerem projektu AVON proti rakovině prsu.

 

Vše o tomto charitativním projektu najdete ZDE.

CEP a AVON proti rakovině prsu

Společnost MAXIS, která je výhradním distributorem sportovního kompresního zboží CEP v České republice a na Slovensku, se stala prostřednictvím růžových produktů CEP i pro rok 2015 partnerem charitativního projektu AVON proti rakovině prsu.

 

Více informací zde.

<span class="cepwhite">CEP</span> a RUN-UP

CEP a RUN-UP

Značka CEP je partnerem čtyřdílné towerruningové série RUN-UP 2014.